Parádní výkon, ale výhru nakonec slavil favorit

TJ Jiskra Havlíčkův Brod BK NAPOS Vysoká n.L. 55:79

Více se dočtete v článku…

(13:16 23:41 46:52)

01.02.2020 17:00, hala: Hala TJ, Havlíčkův Brod, technický zápis

Body: Staníčková Monika 24, Chalupová Kateřina 12, Kučerová Michaela 11, Karlíková Kristýna 5, Kračmarová Natálie 2, Vacková Lucie 1, Dubnová Lucie 0, Eisenvortová Šárka 0, Kozlíková Karolína 0, Krajcigrová Adéla 0, Poláková Andrea 0

V sobotu naše ženy přivítaly ambiciózní druhý tým tabulky s naší bývalou hráčkou Bárou. Utkání do haly nalákalo super návštěvu asi 60 fanoušků, kterým se naše holky odměnily velmi dobrým výkonem, hned v první čtvrtině. Škoda jen soupeřovy dalekonosné trojky v poslední vteřině první části, jinak by čtvrtina skončila remízou. Bohužel ve druhé části soupeř ukázal svoji sílu a naše holky nedokázaly pokrýt především střelbu trojek (4x) – stav čtvrtiny 10:25!!! Po přestávce naše holky zabojovaly a Naposu vše vrátliy, když čtvrtinu vyhrály 23:11!!! Před rozhodující poslední částí prohráváme jen o šest bodů a živíme šanci na překvapivý úspěch. Jenomže zkušené soupeřky neponechaly nic náhodě a v poslední čtvrtině nás převálcovaly. Nicméně náš sympatický výkon diváci odměnili potleskem a holky si ho určitě zasloužily.