TJ Jiskra Havlíčkův Brod – Sokol Vysoké Mýto 48:37

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – Sokol Vysoké Mýto 41:47

24.09.2016 10:00; hala: Kotlina, Havlíčkův Brod

body: Pevný Daniel 14, Mezík Lukáš 11, Holešák Ondřej 10, Culek Matěj 7, Nepraš David 4, Vacek Martin 2, Jirák Matěj 0, Mezera Vilém 0, Petrů Vojtěch 0, Sejfi Robert 0

(9:12 22:26 32:41 41:47)

24.09.2016 12:00; hala: Kotlina, Havlíčkův Brod

body: Holešák Ondřej 12, Mezík Lukáš 12, Pevný Daniel 10, Vacek Martin 6, Jirák Matěj 1, Culek Matěj 0, Mezera Vilém 0, Nepraš David 0, Petrů Vojtěch 0, Sejfi Robert 0

Nová sezona začala už s tradičním soupeřem z Vysokého Mýta. Bilance z posledních čtyř zápasů 1 : 3 ve prospěch V. Mýta. V prvním zápase nás držela v naději na vítězství výborná obrana a doskok pod vlastním košem. V poločase jsme vedli 23 : 11. Výpadek přišel v třetí čtvrtině, rozdíl 5 bodů. Závěrečná osm minut už bylo v naší režii. Trestné hody 40 %, faulů 12. Ve druhém utkání byl průběh hry opět vyrovnaný, do poločasu 22 : 26. Dostavila se únava z předešlého zápasu, odehrán se sedmi hráči. Tentokrát hrál celý tým, příležitost dostali i méně zkušení hráči. Zápas jsme prohráli o šest bodů, kdy závěrečný nápor nestačil na celkový obrat. Trestné hody 38%, faulů 12.

Klukům bych chtěl poděkovat za přístup a nasazení, máme pořád co zlepšovat. Maximální účast a přístup k tréninku, pokud možno i někteří hráči z U12, alespoň 1 x v týdně (Bauer, Jirák, Michal).

Trenér:  Ondřej Holešák