ADFORS Basket Litomyšl – TJ Jiskra Havlíčkův Brod 32:66

ADFORS Basket Litomyšl – TJ Jiskra Havlíčkův Brod 32:67

15.10.2017 09:30; hala: Městská hala Litomyšl, Litomyšl technický zápis

body: Šimon Matyáš 16, Šenk Štěpán 14, Štěpánek Radim 8, Dočekal Štěpán 6, Neprašová Michaela 6, Avuk Adam 4, Fadrný Tomáš 4, Štěpánková Viktorie 4, Klbík Jan 2, Michelfeitová Karolína 2, Beránek Michal 0, Jůzl Martin 0, Rybecká Marie 0

(9:10 11:33 25:43)

15.10.2017 11:15; hala: Hala TJ Jiskra Litomyšl, Litomyšl technický zápis

body: Štěpánek Radim 16, Štěpánková Viktorie 13, Michelfeitová Karolína 8, Neprašová Michaela 8, Rybecká Marie 8, Avuk Adam 6, Dočekal Štěpán 4, Klbík Jan 2, Šimon Matyáš 2, Beránek Michal 0, Fadrný Tomáš 0, Jůzl Martin 0, Šenk Štěpán 0

Začátek utkání byl žalostný. Domácí dali 4 body a naši hráči  nedokázali proměnit 10 vyložených šancí. Ke změně skóre zavelel Radim Štěpánek, který se driblinkem uvolnil a proměnil nájezd. Z našich hráčů spadla tréma a zápas začali hrát v poklidu. Hlavně proměňovali vyložené šance. Dařilo se Šimonovi 16, a Šenkovi 14, dobrý začátek měl nováček v družstvu, Štěpán Dočekal. Prostřídalo se všech 13 hráčů. Chyběl nemocný Vojta Jirák, který má nohu v sádře a všichni mu přejeme brzké uzdravení. Neodjel pouze Pazdera a Fejta.
Ve druhém utkání jsme již od začátku nikoho nenechali na pochybách, kterým směrem se bude ubírat zápas. Dokonce jsme přistoupili na návrh trenéra domácích, postavit v jedné 1/4 nejmenší a nejmladší hráče. V této čtvrtině se potvrdilo, že máme vyrovnané mužstvo a čtvrtinu jsme vyhráli 20:2.