kadeti U17 / nadregionální soutěž / skupina D

BBK Blansko TJ Jiskra Havlíčkův Brod 72:65

BBK Blansko TJ Jiskra Havlíčkův Brod 70:63

27.01.2018 09:00, hala: SH Blansko, Blansko, technický zápis

body: Řidkošil Václav 20, Pevný Daniel 16, Mezera Vilém 10, Culek Matěj 7, Nepraš David 6, Balliš Rostislav 3, Kutlvašr Michal 2, Holešák Ondřej 1, Karaba Tomáš 0, Petrů Vojtěch 0, Vacek Martin 0

(18:12 35:30 60:44)

27.01.2018 11:00, hala: SH Blansko, Blansko, technický zápis

body: Řidkošil Václav 23, Balliš Rostislav 10, Culek Matěj 8, Vacek Martin 7, Nepraš David 6, Pevný Daniel 6, Karaba Tomáš 2, Kutlvašr Michal 1, Holešák Ondřej 0, Mezera Vilém 0, Petrů Vojtěch 0

Proti Blansku jsme odjížděli s ambicemi na dobrý výsledek. Na domácí palubovce 1:1. Oba zápasy vyrovnané až do konce, určitě jsme si zasloužili vyhrát alespoň jedno utkání!

Úvod prvního zápasu nám nevyšel, po první čtvrtině 26:12. Změna přišla s osobní obranou po celém hřišti, kdy se hra vyrovnala (asi i chyba trenéra). Naše hra byla ovlivněna zbytečnými ztrátami míče, špatnými přihrávkami, neproměněnými nájezdy. Celkem 15, což při bodovém součtu by byla jasná výhra.

Druhý zápas měl naprosto stejný průběh. V poslední čtvrtině nám soupeř odskočil až na 15 bodů. Po oddechovém času, kdy zbývalo pět minut do konce utkání, jsme zabojovali a náskok stáhli až na konečných 7b. Pochvala pro kluky za poslední čtyři minuty, kdy se nevzdali, a byla snaha o vítězství.