TJ Jiskra Havlíčkův Brod – TJ Jiskra Hořice 80:55

22. kolo

(18:14 41:23 66:36)

18.02.2018 10:00; hala: Hala TJ, Havlíčkův Brod technický zápis

body: Coufal Jakub 27, Spilka Tomáš 20, Hartman Jiří 10, Pevný Zdeněk 10, Novotný Jan 8, Vašíček David 3, Krajcigr Jan 2, Hlaváč Luděk 0

střelba 3b.: 1/1:3/3 střelba 2b.: 34/34:13/13 TH: 23/9:28/20 chyby: 21:20; rozhodčí: Dočkal Petr, Pačovský Jan

Zatímco hosté z Hořic přijeli netradičně v hojném počtu jedenácti sebevědomých borců včetně vysokého Ládínka, ze sobotní domácí početné sestavy se trenérům omluvili hned tři borci (Krajcigr M., Nádvorník a Líška), takže nedělní dopoledne bylo k dispozici jen osm hráčů. Začátek utkání vyšel lépe Hořicím, když po třech minutách vedli 5:2! Následně se naši hráči rozpomněli na sobotní výkon a najednou bylo na co koukat. Vysunutou a těsnou obranou jsme hosty dostávali pod tlak a nutili je ke ztrátám míče a chybám. Většinu zisků míče jsme dokázali proměnit v přečíslení se snadným zakončením rychlého protiútoku. Na naší hru a rychlost nebyl soupeř schopen reagovat, snad až na jediného hráče Vojtu Mráze (31), kterého naopak většinu utkání dobře bránil náš Jeňa K. První tři čtvrtiny jsme Hořice jasně přehráli a získali vedení o třicet bodů! V poslední části už našim hráčům chyběla motivace a pod dojmem vysokého vedení polevili, čehož soupeř využil a výsledek mírně korigoval. Na závěr jedna perlička, naší jedinou trojku utkání vsítil náš ostrostřelec Harry!

Nevím, jak to bude s nahrávkou videa, protože obsluha kamery v neděli kapičku zaspala!