kadeti U17 / nadregionální soutěž / skupina D

TJ Lokomotiva Břeclav TJ Jiskra Havlíčkův Brod 74:73

TJ Lokomotiva Břeclav TJ Jiskra Havlíčkův Brod 56:88

21.04.2018 11:00, hala: TJ Lokomotiva Břeclav, technický zápis

body: Řidkošil Václav 17, Novotný Vojtěch 12, Balliš Rostislav 10, Kutlvašr Michal 10, Fadrný Matěj 7, Nepraš David 6, Petrů Vojtěch 5, Culek Matěj 4, Karaba Tomáš 2

(21:15 40:36 51:66)

21.04.2018 13:00, hala: TJ Lokomotiva Břeclav, technický zápis

body: Řidkošil Václav 25, Nepraš David 15, Balliš Rostislav 12, Novotný Vojtěch 10, Kutlvašr Michal 9, Petrů Vojtěch 7, Culek Matěj 6, Karaba Tomáš 3, Fadrný Matěj 1

V závěrečných zápasech sezóny jsme se s Břeclaví rozešli smírně. Hrálo se o konečné páté místo a nám stačila jedna výhra. Hra obou týmů vyrovnaná, tradičně řada nepřesností na obě strany, pro nás nakonec porážka o 1 bod (64:63). Druhý zápas opět vyrovnán, ale po první půli nastoupilo úplně jiné mužstvo, které se hecovalo, bojovalo, bránilo a hlavně chtělo vyhrát (88:56). Škoda, že nadšení přišlo až s posledním zápasem. Pochvala za posledních 20 minut pro všechny, nadstandartní výkon předvedli Petrů a Nepraš. Mínusem je 24 neproměněných jasných nájezdů.

Příkladně pískali pánové Ratajský a Šebesta.

Trenér:  Ondřej Holešák