TJ Jiskra Havlíčkův Brod – TJ Jiskra Hořice 52:56

3. kolo

(15:14 31:28 42:42)

29.09.2018 17:00; hala: Hala TJ, Havlíčkův Brod technický zápis

body: Coufal Jakub 14, Hartman Jiří 13, Balliš Vojtěch 5, Krajcigr Jan 4, Líška David 4, Pevný Zdeněk 4, Spilka Tomáš 4, Nádvorník Filip 2, Novotný Jan 2, Hladík Filip 0, Řidkošil Václav 0

střelba 3b.: 3/3:5/5 střelba 2b.: 20/20:14/14 TH: 8/3:26/13 chyby: 23:20; rozhodčí: Zima Jan(2/1), Kmošek Jakub(2/1)

První domácí utkání pod taktovkou asistenta trenéra bylo velmi vyrovnané a dramatické. První dvě čtvrtiny to byla přetahovaná o vedení a nikdo nedokázal bodově odskočit. Na začátku třetí části jsme si dokázali vybudovat slibné vedení až o sedm bodů, ale vlastními chybami jsme houževnatě a bojovně hrajícímu soupeři umožnili před poslední čtvrtinou stav utkání srovnat! V rozhodující poslední desetiminutovce naši muži nedokázali zkušenějšího soupeře přehrát a bohužel po našich dalších chybách se hosté radovali z těsné výhry.

body soupeře: Vrťátko Lukáš 21, Kulhánek Martin 9, Němec Ladislav 8, Rais Filip 8, Hrdý Jakub 4, Zeman David 4, Holeček Pavel 2, Machút Michal 0, Medek Daniel 0