TJ Jiskra Havlíčkův Brod – TJ Turnov 49:83

4. kolo

(15:20 25:43 35:56)

30.09.2018 10:00; hala: Hala TJ, Havlíčkův Brod technický zápis

body: Hartman Jiří 10, Nádvorník Filip 8, Novotný Jan 7, Krajcigr Jan 6, Coufal Jakub 4, Hladík Filip 4, Balliš Vojtěch 4, Pevný Zdeněk 4, Líška David 2, Řidkošil Václav 0

střelba 2b.: 22/22:0/0 TH: 7/5:0/0 chyby: 12:0; rozhodčí: Polda Tomáš(1/—), Havrda Martin(1/—)

V neděli trenéři postrádali Spilku, který se nedostavil. Zkušený a především výškově disponovaný soupeř nám nedal žádnou šanci. Z naší strany byla slušná jen první čtvrtina, kde jsme stačili čelit střelecké, rychlostní a především výškové převaze soupeře. V dalších třiceti minutách naši hráči přestali hrát kolektivně, začali kupit chyby a ztráty míče. Neproměnili vyložené šance a obrana byla jako ementál, což se záhy projevilo na průběžném bodovém stavu utkání. Zkrátka zmar.