Nejmladší minižáci poprvé v akci

Publikoval: lspiller | Datum: 16.10.2018

Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11
jih

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – TJ Svitavy 51:34

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – TJ Svitavy 39:63

Více se dočtete v článku…

2. kolo

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – TJ Svitavy 51:34

(16:10 26:17 51:23)

13.10.2018 10:00; hala: Kotlina, Havlíčkův Brod technický zápis

body: Štěpánek Radim 22, Beránek Michal 8, Štěpánková Viktorie 6, Rothbauer Šimon 4, Šidlák Vojta 3, Doležálek Matěj 2, Hlaváč Hynek 2, Suchnová Valerie 2, Šenk Štěpán 2, Apeltauer Valentina 0, Balounová Karolína 0, Gruberová Alžběta 0, Tomšovská Kristýna 0, Vala Ondřej 0, Weber Filip 0

rozhodčí: Krajcigrová Adéla, Duben Pavel

Sobota 13.10.2018 byla premiérou pro naše nejmenší minižáky. Přestože se jednalo o první mistrovské utkání našich „mrňousů“, tak do utkání vlétli bez respektu a od začátku vedli i když soupeř se po prvním šoku vzpamatoval a bodový rozdíl začal snižovat. V polovině utkání domácí stále drželi vedení o devět bodů. Rozhodující pro vývoj utkání byla třetí čtvrtina, kterou naši hráči zcela ovládli v poměru 25:6. V poslední čtvrtině naši bojovníci vedení udrželi i když se jim už nepodařilo skórovat. Základem první výhry byla dobrá obrana všech našich hráčů a hráček!

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – TJ Svitavy 39:63

(10:13 13:35 25:44)

13.10.2018 11:45; hala: Kotlina, Havlíčkův Brod technický zápis

body: Štěpánek Radim 11, Šenk Štěpán 7, Beránek Michal 5, Štěpánková Viktorie 4, Tomšovská Kristýna 4, Šidlák Vojta 3, Suchnová Valerie 2, Weber Filip 2, Doležálek Matěj 1, Apeltauer Valentina 0, Balounová Karolína 0, Gruberová Alžběta 0, Hlaváč Hynek 0, Rothbauer Šimon 0, Vala Ondřej 0

rozhodčí: Krajcigrová Adéla, Duben Pavel

Ve druhém utkání hosté výrazně zlepšili svou hru, nekazili a mnohem lépe se po hřišti pohybovali. Na tuto proměnu nedokázalo naše družstvo reagovat, což se projevilo i neproměněnými šancemi. Hosté ze Svitav druhé utkání zcela zaslouženě vyhráli.

trenérky: Sedláčková a Hartmanová


Facebook:

Partneři klubu:

Mesto Havlckuv Brod
Hasisk vzjemn pojiovna
Pradlenka Barborka
Lkrna Na nmest, Lkrna U Karla Stavak
HBH odpady s.r.o. Servis zemedelskch stroju Zdenek Stancek
Rebel - Metansk pivovar Havlckuv Brod Neurologie a ortopedie M+M s.r.o.
Truhlstv JPS
Pragmet
Chldek a Tintera
Engeser
Vae reklama

Počítadlo:

Lekářské prohlídky:

Členské příspěvky:

Basket do škol: