Smrťáci U14 nedali Jaroměři šanci

Publikoval: fadre | Datum: 21.10.2018

Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – TJ Sokol Jaroměř-Josefov 77:36

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – TJ Sokol Jaroměř-Josefov 90:33

Více se dočtete v článku…

2. kolo

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – TJ Sokol Jaroměř-Josefov 77:36

(16:3 32:11 57:21)

20.10.2018 10:00; hala: Kotlina, Havlíčkův Brod  technický zápis

body: Štěpánek Adam 18, Bauer Jan 16, Jirák Matěj 12, Dočekal Mojmír 9, Bauer Ondřej 6, Dlugoš Samuel 6, Čapek Milan 4, Michal Jan 4, Culek Filip 2, Klement Lukáš 0, Novotný Jáchym 0, Vácha Radim 0

 

 TJ Jiskra Havlíčkův Brod – TJ Sokol Jaroměř-Josefov 90:33

(19:10 45:14 68:27)

20.10.2018 12:00; hala: Kotlina, Havlíčkův Brod – technický zápis

body: Štěpánek Adam 27, Bauer Jan 16, Jirák Matěj 13, Čapek Milan 10, Dočekal Mojmír 8, Michal Jan 6, Novotný Jáchym 4, Culek Filip 3, Klement Lukáš 3, Bauer Ondřej 0, Dlugoš Samuel 0, Vácha Radim 0

Druhé kolo dvojzápasu, tentokrát s TJ Sokol Jaroměř – Josefov, se opět odehrálo v domácím prostředí. Po příjezdu soupeře bylo zřejmé, že budeme mít výškovou převahu, což se projevilo hned při úvodním rozskoku. Soupeř vstoupil do zápasu celkem s osmi hráči. Domácí soupiska byla zcela zaplněna, tedy do bojů se zapojilo dvanáct hráčů. Oba zápasy se odehrály poměrně ve vysokém tempu. Z naší strany jsme se občas, pravděpodobně z přemíry motivace a u některých hráčů z důvodu malé koncentrace, uchýlili k tzv. guláši na hřišti. V průběhu zápasu se dařilo získávat míče z doskoku a to jak pod naším košem, tak pod košem soupeře. Ovšem je třeba sebekriticky poznamenat, že ne vždy se nám podařil doskočený míč pod košem soupeře umístit mezi obroučku. Zejména ve druhé čtvrtině, v páté minutě jsme míč sedmkrát za sebou doskočili a přesto jsme nedokázali skórovat. Těmto, ač krátkodobým nekoncentrovaným výpadkům ve hře se budeme muset do budoucna vyvarovat. U zkušenějších týmů by nás to mohlo stát cenné body. Skóre pro naše borce se od prvopočátku vyvíjelo pozitivně, kdy poločas prvního zápasu skončil 45:14. S ohledem na vývoj zápasu se do bojů zapojili všichni hráči. Naše borce je třeba pochválit za několik nádherných herních kombinací, které předvedli na hřišti a které přinesly bodový zisk. Určitě je třeba zmínit, že náš tým ustupuje od zbytečných faulů na polovině soupeře a tyto jsou nám pískány pouze v obrané polovině a převážně pod naším košem.

Druhý zápas se odehrál v obdobném duchu, kde rozdíl ve skoré byl výrazně vyšší, což dovolilo trenérům více kombinovat v sestavování jednotlivých pětek. Herní kombinace, ale i chyby se opakovaly jak přes kopírák z předchozího zápasu. Dle statistik je třeba zkvalitnit střelbu trestních hodů. Nutno podotknout, že oba dva zápasy se hrály pro náš tým s velikostí míče č. 6, s kterým se teprve na trénincích seznamujeme. Zápas jsme v poklidu dohráli v konečném poměru 90:33.  Ani tentokrát nechybělo poděkování věrným fanouškům (speciální poděkování fanouškům od Znojma, kteří nás již podruhé za sebou přijeli podpořit), se závěrečnou skočenou rybičkou.

Štěp.


Facebook:

Partneři klubu:

Mesto Havlckuv Brod
Hasisk vzjemn pojiovna
Pradlenka Barborka
Lkrna Na nmest, Lkrna U Karla Stavak
HBH odpady s.r.o. Servis zemedelskch stroju Zdenek Stancek
Rebel - Metansk pivovar Havlckuv Brod Neurologie a ortopedie M+M s.r.o.
Truhlstv JPS
Pragmet
Chldek a Tintera
Engeser
Vae reklama

Počítadlo:

Lekářské prohlídky:

Členské příspěvky:

Basket do škol: