Publikoval: oholesak | Datum: 23.10.2018

kadeti U17 nadregionální soutěž nadregionální liga skupina C

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – Basketbal TJ Svitavy 70:80

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – Basketbal TJ Svitavy 81:70

20.10.2018 14:00; hala: Kotlina, Havlíčkův Brod technický zápis

body: Pevný Daniel 31, Culek Matěj 11, Holešák Ondřej 10, Mezík Lukáš 10, Nepraš David 4, Petrů Vojtěch 4, Karaba Tomáš 0, Mezera Vilém 0

(20:12 39:33 58:45)

20.10.2018 16:00; hala: Kotlina, Havlíčkův Brod technický zápis

body: Holešák Ondřej 23, Mezík Lukáš 21, Culek Matěj 11, Nepraš David 9, Pevný Daniel 9, Karaba Tomáš 8, Petrů Vojtěch 0

Proti Svitavám se nám poslední sezóny nedařilo, dva nejlepší hráči hostů odešli do Prostějova a šance na dobrý výsledek byl výzvou. Úvod prvního zápasu se klukům vůbec nepovedl, zbytečný respekt, opatrnost a hlavně neproměňování nájezdů (20x), nás provázel celý první zápas. Desetibodové manko se nám podařilo stáhnout až v poslední čtvrtině na rozdíl dvou bodů. Na úplný obrat už nebyly síly, ale i trochu štěstí v koncovce.

Pro výron kotníku nedohrál Mezera, Pevný po srážce s protihráčem dohrál s naraženými zády i přesto konto soupeře zatížil 31body!

Vstup do druhého utkání se nám povedl, ale už jen se sedmi hráči, první čtvrtina vítězná 20:12. Soupeř byl hratelný. Tomáš Karaba výborně bránil střelce Andrese, což byl základní kámen pro celkové vítězství. Zlepšil se pohyb po hřišti, hráči začali bojovat, spolupracovat a výsledek se dostavil.

Poděkování patří všem hráčům, ale i příchozím fanouškům, kteří nás vydatně povzbuzovali.

Trenér: Ondřej Holešák