TJ Jiskra Havlíčkův Brod – TJ Svitavy 57:84

10. kolo

(18:19 37:56 46:68)

11.11.2018 10:00; hala: Hala TJ, Havlíčkův Brod technický zápis

body: Coufal Jakub 12, Balliš Vojtěch 11, Pevný Zdeněk 10, Nádvorník Filip 9, Novotný Jan 7, Řidkošil Václav 4, Hartman Jiří 2, Hladík Filip 2

střelba 3b.: 1/1:12/12 střelba 2b.: 22/22:16/16 TH: 17/10:22/16 chyby: 19:16; rozhodčí: Brandejs Tomáš(1.5/1), Kvoch Jan(1.5/1)

Nedělní utkání se již odehrálo tradičně ve sportovní hale TJ. Hosté ze Svitav se dostavili poprvé v sezóně s novou posilou Honzou Špačkem, který ještě nedávno hrál nejvyšší soutěž a ukončil profesionální kariéru odkaz ZDE, aby následně hrál první ligu v Hradci Králové jako amatér. I přesto domácí Jiskra bojovala a v první čtvrtině držela s favoritem krok 18:19! Bohužel ve druhé čtvrtině hosté rozjeli útočný stroj, který domácí nedokázali zastavit a tuto část prohráli 19:37! V polovině utkání hosté vedli téměř o dvacet bodů a bylo rozhodnuto. Poslední dvě čtvrtiny byly bodově poměrně vyrovnané a to i přesto, že hosté v poslední části dali pět ze svých dvanácti trojek!