Kadeti U17 s Litomyšlí výhra a smolná porážka

Publikoval: oholesak | Datum: 21.11.2018

Kadeti U17 nadregionální soutěž skupina C

ADFORS Basket Litomyšl – TJ Jiskra Havlíčkův Brod 64:71

ADFORS Basket Litomyšl – TJ Jiskra Havlíčkův Brod 81:74

3. kolo

(18:22 40:36 58:51)

20.11.2018 17:30; hala: Hala Jiskra Litomyšl technický zápis

body: Pevný Daniel 23, Vacek Martin 22, Holešák Ondřej 9, Nepraš David 7, Mezera Vilém 5, Culek Matěj 3, Karaba Tomáš 2, Mezík Lukáš 0, Petrů Vojtěch 0

Odložená utkání třetího kola se odehrála v náhradním termínu, až ve večerních hodinách v hale Jiskra Litomyšl. Vzájemné zápasy obou týmů byly vždy vyrovnané, ale s koncovkou většinou v náš neprospěch. Až v posledních pěti minutách se našim hráčům podařilo strhnout vítězství na naši stranu. Opět se přesvědčili, že pokud se bojuje do poslední minuty, výsledek se dostaví.

(21:13 42:34 62:54)

20.11.2018 19:15; hala: Hala Jiskra Litomyšl technický zápis

body: Pevný Daniel 32, Vacek Martin 26, Holešák Ondřej 9, Mezera Vilém 5, Culek Matěj 2, Karaba Tomáš 0, Mezík Lukáš 0, Nepraš David 0, Petrů Vojtěch 0

Po celý druhý zápas jsme neustále soupeře dotahovali, na obou týmech byla znát únava z předešlého zápasu. Závěr opět vyrovnaný, rozhodujícím faktorem prohry byla nízká úspěšnost trestných hodů (35:14 = 40.0%) a tradičně nájezdů (15). Velkou posilou pro náš tým byl Martin Vacek, který se prosadil jak bodově, tak i doskoky pod oběma koši. Dobře pískali pánové Šorf a Poul

Trenér: Ondřej Holešák