V neděli stejně jako v sobotu

Publikoval: pduben | Datum: 26.11.2018

Východočeská liga mužů

TJ SPŠ stavební Náchod – TJ Jiskra Havlíčkův Brod 106:52

Více se dočtete v článku…

12. kolo

TJ SPŠ stavební Náchod – TJ Jiskra Havlíčkův Brod 106:52

(29:8 58:20 78:35)

25.11.2018 10:00; hala: TJ SPŠS Náchod,Pražská 931, technický zápis

body: Coufal Jakub 12, Hartman Jiří 12, Nádvorník Filip 12, Hladík Filip 8, Jagoš Petr 4, Řidkošil Václav 4

střelba 3b.: 10/10:2/2 střelba 2b.: 29/29:23/23 TH: 27/18:7/0 chyby: 16:17; rozhodčí: Kašpar Tomáš, Brandejs Tomáš

Na palubovku předního týmu soutěže odjela Jiskra v brzkých ranních hodinách a po třech omluvenkách jen se šesti hráči z toho dvěma dorostenci! Věděli jsme, že nás v Náchodě bude čekat „peklo“, ale přesto všech šest odpovědných a poctivých hráčů přijelo podat co nejlepší výkon. Bohužel domácí nás dle předpokladu nešetřili a hned od začátku si z naší děravé obrany udělali střelnici! Hned první dvě domácí střely za tři body padly do koše o desku a naše morálka byla na bodě mrazu. Navíc „stavbařům“ do koše padlo snad úplně všechno a v polovině utkání měli na kontě devět úspěšných trojek, když snad minuli jen jednu! Nutno dodat, že naši hráči v obraně nestačili a bude potřeba na této herní činnosti hodně zapracovat. Omluvou snad může být velmi nízký věk našich hráčů a u některých absolutní nezkušenost a první sezóna v dospělé kategorii. Po přestávce se podařilo zlepšit obranu a domácí již tak lehce neskórovali, i když jejich herní, silová a výšková převaha byla evidentní. Nicméně naši hráči ve druhé polovině utkání zlepšili i útočnou hru a předvedli několik pěkných kombinací. Přitom domácí od třetí čtvrtiny přešli do zónové obrany, která nám většinou dělá problémy. V poslední části byla na našich hráčích již vidět únava a pravidelně střídající soupeř držel stále vysoké tempo, což se projevilo na konečném výsledku. Tečku za utkáním udělal domácí borec, když trefil v posledních vteřinách koš přes celé hřiště z vlastní trojkové čáry!!!


Facebook:

Partneři klubu:

Mesto Havlckuv Brod
Hasisk vzjemn pojiovna
Pradlenka Barborka
Lkrna Na nmest, Lkrna U Karla Stavak
HBH odpady s.r.o. Servis zemedelskch stroju Zdenek Stancek
Rebel - Metansk pivovar Havlckuv Brod Neurologie a ortopedie M+M s.r.o.
Truhlstv JPS
Pragmet
Chldek a Tintera
Engeser
Vae reklama

Počítadlo:

Lekářské prohlídky:

Členské příspěvky:

Basket do škol: