Rozpaky nad hrou, ale výsledek se dostavil

Publikoval: lspiller | Datum: 3.12.2018

Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12
skupina VPII

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – TJ SPŠ  Stavební Náchod 86:40

TJ Jiskra Havlíčkův Brod -TJ SPŠ  Stavební Náchod 111:29

Více se dočtete v článku…

5. kolo

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – TJ SPŠ stavební Náchod 86:40

(22:11 36:19 62:28)

01.12.2018 10:00; hala: Kotlina, Havlíčkův Brod technický zápis

body: Avuk Adam 24, Štěpánek Radim 24, Šimon Matyáš 12, Fadrný Tomáš 8, Dočekal Štěpán 6, Cvrkal Dominik 4, Jirák Vojtěch 4, Beránek Michal 2, Jůzl Martin 2, Šidlák Vojta 0, Dušek 0

Družstvo Náchoda na naše hráče zvolilo na začátku zápasu odlišný způsob obrany, než je v pravidlech. Bránili osobní obranu od půlící čáry a to naši hráči velmi těžko chápali, že je nikdo nebrání osobně po celém hřišti. Když se dostali na útočnou polovinu, tak velmi rychle ztráceli míče a pokud se dostali pod koš, tak na ně čekali tři dlouzí hráči, kteří velice dobře blokovali naše nájezdy. K tomu se přidala laxnost a další chyby. Proto byla první čtvrtina vcelku vyrovnaná. S nástupem druhé pětky a bojovností Adama Avuka nastala změna. Zrychlil se přechod do útoku a proměňovaly se nájezdy. Bojovností se k Adamovi Avukovi přidal Tomáš Fadrný a Radim Štěpánek. Bez bojovnosti odehrál zápas Štěpán Dočekal. Ostatní hráči odehráli zápas dle svých možností.

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – TJ SPŠ stavební Náchod 111:29

(26:14 46:17 83:22)

01.12.2018 12:00; hala: Kotlina, Havlíčkův Brod technický zápis

body: Avuk Adam 41 (osobní rekord), Dočekal Štěpán 20, Jirák Vojtěch 18, Šimon Matyáš 12, Štěpánek Radim 12, Fadrný Tomáš 4, Beránek Michal 2, Cvrkal Dominik 2, Dušek Patrik  0, Jůzl Martin 0, Šidlák Vojta 0

Ve druhém zápase byl začátek obdobný jako v prvém. Opět se projevila velká bojovnost Adama Avuka a přidal se k němu Vojta Jirák. Naši hráči se postupem času vyrovnali s osobní obranou pouze na vlastní polovině soupeře a lepším pohybem a přesnější přihrávkou dávali body. Na palubovce se prostřídalo všech 11 hráčů.


Facebook:

Partneři klubu:

Mesto Havlckuv Brod
Hasisk vzjemn pojiovna
Pradlenka Barborka
Lkrna Na nmest, Lkrna U Karla Stavak
HBH odpady s.r.o. Servis zemedelskch stroju Zdenek Stancek
Rebel - Metansk pivovar Havlckuv Brod Neurologie a ortopedie M+M s.r.o.
Truhlstv JPS
Pragmet
Chldek a Tintera
Engeser
Vae reklama

Počítadlo:

Lekářské prohlídky:

Členské příspěvky:

Basket do škol: