Další prohra mužů

Publikoval: pduben | Datum: 4.12.2018

Východočeská liga mužů

Sokol Nová Paka – TJ Jiskra Havlíčkův Brod 85:60

Více se dočtete v článku…

6. kolo

Sokol Nová Paka – TJ Jiskra Havlíčkův Brod 85:60

(24:18 44:29 62:46)

01.12.2018 17:00; hala: SH ZŠ Nová Paka, technický zápis

body: Coufal Jakub 22, Hartman Jiří 9, Nádvorník Filip 8, Řidkošil Václav 8, Pevný Zdeněk 7, Hladík Filip 4, Jagoš Petr 2

Prvního prosince odjeli muži k dohrávce 6. kola do Nové Paky v počtu sedmi hráčů!!! Prvních osm minut utkání bylo zcela vyrovnaných a na konci první čtvrtiny se domácím podařilo odskočit na šest bodů. Bohužel od druhé čtvrtiny naši trenéři chválit již nikoho nemohli, protože herní projev Jiskry byl místy až žalostný. Domácí borci naše hráče předčili v rychlosti, bojovnosti, tvrdosti a hlavně chuti hrát basket. Jediné co se domácím hráčům naštěstí příliš nedařilo, byla střelba, a proto nebyl zatím bodový rozdíl tak vysoký. V názvu našeho klubu máme „JISKRA“, ale ta našemu výkonu zcela chyběla. Naši borci nedokázali zvládnout přečíslení dva na jednoho a dokonce ani dva na nikoho, vlastně na koš, ale ten stejně nejlepší střelec našeho týmu netrefil!!! Hostující Jiskra předvedla jeden ze svých nejhorších výkonů a prohře „jen“ o 25 bodů vděčí zvlhlému střeleckému prachu domácích hráčů.


Facebook:

Partneři klubu:

Mesto Havlckuv Brod
Hasisk vzjemn pojiovna
Pradlenka Barborka
Lkrna Na nmest, Lkrna U Karla Stavak
HBH odpady s.r.o. Servis zemedelskch stroju Zdenek Stancek
Rebel - Metansk pivovar Havlckuv Brod Neurologie a ortopedie M+M s.r.o.
Truhlstv JPS
Pragmet
Chldek a Tintera
Engeser
Vae reklama

Počítadlo:

Lekářské prohlídky:

Členské příspěvky:

Basket do škol: