Mužům bouchly saze a odnesla to Botana

Publikoval: pduben | Datum: 18.2.2019

Východočeská liga mužů

TJ Jiskra Havlíčkův Brod BK Skuteč 92:57

 

Více se dočtete v článku

22. kolo

TJ Jiskra Havlíčkův Brod BK Skuteč 92:57

16:16 33:31 62:41

17.02.2019 10:00, hala: Hala TJ, Havlíčkův Brod , technický zápis

body: Nádvorník Filip 29 (7×3), Coufal Jakub 24 (1×3), Hladík Filip 12, Pevný Zdeněk 10, Hartman Jiří 7, Novotný Jan 7, Jagoš Petr 2, Vašíček David 1, Hlaváč Luděk 0

Na nedělní odvetu, která se již hrála v řádném termínu, se přišel podívat pan Bacík, kterého obětavě do haly dopravil Ondra. Naši hráči nakonec Ervínovi a několika věrným fandům udělali svým výkonem velkou radost. Nicméně utkání se v první polovině odehrávalo ve stejném duchu toho sobotního, tedy zcela vyrovnaná partie aniž by jeden ze soupeřů získal výraznější vedení. Nevím, co naši hráči o poločasové přestávce vypili, ale od úvodních vteřin třetí části to byl doslova uragán, který se hnal na koš hostujícího týmu ze Skutče. Celé to nakopl dvěma koši po sobě mladý Filip Hladík, vzápětí Kuba Coufi a Filip Nádvor trefili trojky, což soupeře zcela rozhodilo. Hostům nepomohly ani dva oddechové časy krátce po sobě a najednou prohrávali o dvacet bodů!!! Naši hráči byli v neskutečném laufu, najednou se začalo dařit úplně vše a soupeř nevěděl, co má hrát. Základem obratu byla zcela určitě i naše zlepšená obrana. Dokonce se do koše začal trefovat i Zdenda Pevný a Jéňa Novotný předvedl v obraně několik neskutečných bloků, získaných míčů a doskoků. Střelecky zazářil Filip Nádvorník, autor sedmi trojek a k němu se přidal Kuba Coufal. K vysoké výhře přispěli všichni hráči a hlavně se přesvědčili, že když chtějí, tak to jde a jsou schopni porazit většinu soupeřů v soutěži.


Facebook:

Partneři klubu:

Mesto Havlckuv Brod
Hasisk vzjemn pojiovna
Pradlenka Barborka
Lkrna Na nmest, Lkrna U Karla Stavak
HBH odpady s.r.o. Servis zemedelskch stroju Zdenek Stancek
Rebel - Metansk pivovar Havlckuv Brod Neurologie a ortopedie M+M s.r.o.
Truhlstv JPS
Pragmet
Chldek a Tintera
Engeser
Vae reklama

Počítadlo:

Lekářské prohlídky:

Členské příspěvky:

Basket do škol: