Proti Skutči si zahráli úplně všichni

Publikoval: fadre | Datum: 24.2.2019

Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14

TJ Jiskra Havlíčkův Brod BK Skuteč 83:41

TJ Jiskra Havlíčkův Brod BK Skuteč 89:38

Více se dočtete v článku

10.kolo.

TJ Jiskra Havlíčkův Brod BK Skuteč 83:41

17:9 41:20 62:33

Body: Štěpánek Adam 23, Jirák Matěj 22, Bauer Jan 18, Přikryl Petr 12, Čapek Milan 4, Vácha Radim 4, Bauer Ondřej 0, Culek Filip 0, Dlugoš Samuel 0, Drinka Martin 0, Dvořák Tadeáš 0, Novotný Jáchym 0

TJ Jiskra Havlíčkův Brod-BK Skuteč 89:38

18:8 37:14 64:25

Body: Bauer Jan 31, Štěpánek Adam 24, Jirák Matěj 15, Přikryl Petr 10, Dlugoš Samuel 6, Čapek Milan 2, Dvořák Tadeáš 1, Bauer Ondřej 0, Culek Filip 0, Drinka Martin 0, Novotný Jáchym 0, Vácha Radim 0

 

V sobotu 23.02.2019 jsme sehráli poslední, v základní části, domácí utkání s týmem Skutče. Tým soupeře byl složený z chlapců a děvčat a vzhledem k tomu, že v tabulce obsazuje poslední příčky, do hry se zapojovali průběžně všichni hráči.

V pětce, která zahajovala tento zápas, nebyl přítomen ani jeden hráč ze základu. Pravda je, že se některým nominovaným hráčům určeným na zahájení zápasu na palubovku nechtělo a ptali se „proč zrovna já“. Nastupující pětka dostala možnost se ukázat v prvních dvou minutách zápasu s příslibem, že pokud bude zápas herně vyrovnaný nebo se bude skóre vyvíjet pro nás pozitivně, zůstane na palubovce delší dobu. Za povzbuzování lavičky odehrála úvodní pětka první tři minuty zápasu, kdy byla celá vystřídána základem našeho mužstva. Bohužel za první tři minuty, úvodní pětka nevstřelila žádný koš a pouze inkasovala. Nevstřelené koše ovšem nebyly ten největší problém, naši hráči nebyli schopni v útoku prakticky rozehrát a dostat se pod koš a naopak v obraně propadávali, kdy si soupeř pohodlně najížděl pod náš koš. Jen štěstí, že z vyložených šancí soupeř netěžil.

Po výše popsaných třech minutách nastoupil náš herní základ, který po prvotním zahřání se na provozní teplotu vytvořil v první čtvrtině pohodlný náskok. Další čtvrtiny zápasu se hrálo pro nás nestandardním způsobem, kdy náš stálý základ hrál společně pouze jen dvě minuty v každé čtvrtině, během kterých si zkoušel herní kombinace.  Po této časové dotaci ze základu zůstávali zpravidla vždy jen dva hráči, kteří byli doplňováni méně zkušenějšími nebo začínajícími hráči. V takto složených pětkách se odehrál i následující zápas.

S ohledem na blížící se jarní prázdniny, přejeme všem hráčům jejich krásné prožití a hodně zážitků. Nabytou energii budeme potřebovat na nejtěžší a poslední zápas základní části a to se soupeřem, který má o jeden bod víc než náš tým. V Holicích odehrajeme rozhodující bitvu o první místo v tabulce dne 16.03.2019.

Štěp.


Facebook:

Partneři klubu:

Mesto Havlckuv Brod
Hasisk vzjemn pojiovna
Pradlenka Barborka
Lkrna Na nmest, Lkrna U Karla Stavak
HBH odpady s.r.o. Servis zemedelskch stroju Zdenek Stancek
Rebel - Metansk pivovar Havlckuv Brod Neurologie a ortopedie M+M s.r.o.
Truhlstv JPS
Pragmet
Chldek a Tintera
Engeser
Vae reklama

Počítadlo:

Lekářské prohlídky:

Členské příspěvky:

Basket do škol: