V Jičíně se na naše mini U12 dobře připravili

Publikoval: lspiller | Datum: 26.2.2019

Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12
skupina VPII

BSK Continental TJ Jičín TJ Jiskra Havlíčkův Brod 76:52

BSK Continental TJ Jičín TJ Jiskra Havlíčkův Brod 76:44

Více se dočtete v článku

9. kolo

BSK Continental TJ Jičín TJ Jiskra Havlíčkův Brod 76:52

26:13 44:28 64:46

Body: Dočekal Štěpán 15, Avuk Adam 11, Jirák Vojtěch 9, Cvrkal Dominik 8, Šimon Matyáš 4, Štěpánek Radim 3, Neprašová Michaela 2, Beránek Michal 0, Fadrný Tomáš 0, Jůzl Martin 0, Šidlák Vojta 0

BSK Continental TJ Jičín TJ Jiskra Havlíčkův Brod 76:44

14:16 36:28 56:40

Body: Avuk Adam 16, Dočekal Štěpán 10, Fadrný Tomáš 6, Jirák Vojtěch 4, Šimon Matyáš 4, Neprašová Michaela 2, Štěpánek Radim 2, Beránek Michal 0, Cvrkal Dominik 0, Dušek Patrik 0, Jůzl Martin 0, Šidlák Vojta 0

Družstvo děvčat Jičína rozhodně utkání s námi nikterak nepodcenilo. Pro jistotu si povolalo tři hráčky hrající extraligu U14 a přeci jenom proti 180 cm vysokým dívkám, se našim chlapcům a Míše Neprašové hrálo špatně. Pokud síly stačily, tak naši velmi vzdorovali, když síly docházely, tak se projevila herní dovednost a výšková převaha hráček z Jičína. Přesto je potřeba pochválit základní pětku: Avuk, Dočekal, Štěpánek, Fadrný a Jirák, velmi pěkně se v prvním zápase uvedl Cvrkal.

Ve druhém zápase naši hráči začali velmi bojovně a dokázali první čtvrtinu vyhrát 14:16. Jičín opět nasadil své dvě nejlepší hráčky (180 cm) a skóre se nepodařilo udržet ani velkou bojovností. Na utkáních bylo dobré, že se naši hráči přesvědčili, jak bojovnost a tréninková příprava je velmi důležitá pro každé utkání.

Co nás čeká:
v tabulce jsme skončili na druhém místě a los do play – off nám určil TJ Náchod. Podle rozlosování se bude hrát 9.3.2019 v Náchodě a druhé utkání 10.03.2019 v Havlíčkově Brodě. S Náchodem se snažíme vyjednat obě utkání na neděli, z důvodu toho, že u nás jsou jarní prázdniny a většina z Vás odjíždí s dětmi na hory.


Facebook:

Partneři klubu:

Mesto Havlckuv Brod
Hasisk vzjemn pojiovna
Pradlenka Barborka
Lkrna Na nmest, Lkrna U Karla Stavak
HBH odpady s.r.o. Servis zemedelskch stroju Zdenek Stancek
Rebel - Metansk pivovar Havlckuv Brod Neurologie a ortopedie M+M s.r.o.
Truhlstv JPS
Pragmet
Chldek a Tintera
Engeser
Vae reklama

Počítadlo:

Lekářské prohlídky:

Členské příspěvky:

Basket do škol: