Bojovný výkon proti Přelouči nestačil

Publikoval: oholesak | Datum: 2.3.2019

Kadeti U17 / nadregionální soutěž / skupina C

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – BK Přelouč 53 : 82

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – BK Přelouč 70 : 82

 

Více se dočtete v článku…

9. kolo

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – BK Přelouč 53 : 82

(16:14 28:48 45:59)

  1. 2. 2019 14:00, hala: Kotlina – Havlíčkův Brod

body: Pevný Daniel 26, Holešák Ondřej 10, Culek Matěj 7, Mezík Lukáš 6, Nepraš David 2, Karaba Tomáš 2, Petrů Vojtěch 0, Mezera Vilém 0, Kutlvašr Michal 0

 

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – BKK Holice 70 : 82

(18:24 42:42 63:63)

  1. 2. 2019 16:00, hala: Kotlina – Havlíčkův Brod

body: Vacek Martin 23, Pevný Daniel 18, Culek Matěj 13, Mezík Lukáš 8, Nepraš David 4, Holešák Ondřej 2, Karaba Tomáš 2, Mezera Vilém 0, Petrů Vojtěch 0, Kutlvašr Michal 0

Poslední dva zápasy odehrané na domácí půdě proti Přelouči, která je suverénně první, naši hráči nastoupili bez jakéhokoliv respektu. Hra vyrovnaná do poločasu, kde nám agresivní obrana hostujících hráčů dělala obrovské problémy. Rozdíl dvaceti bodů se nám v třetí čtvrtině podařilo stáhnout na devět. Posledních deset minut jsme prohráli 8:23 a šance na dobrý výsledek byla prakticky nulová.

V druhém utkání se vedení přelévalo z jedné strany na druhou, první čtvrtka pro hosty 18: 24, druhá pro domácí 24:18. Po poločase hra slibovala zajímavé rozuzlení, ještě před poslední desetiminutovkou byl stav 63:63. V závěru zápasu nám chybělo trochu střeleckého štěstí, kdy pro naše hráče byl koš jako zakletý.

Velkou posilou byl pro nás Martin Vacek, který si odehrál dopolední zápas s Pelhřimovem a neváhal pomoct klukům v HB. Pochvalu zaslouží všichni hráči, neboť bojovnost a chuť udělat dobrý výsledek šla napříč celým týmem. Hráči, kteří se nedostali na palubovku, dostanou příležitost v posledních utkáních o konečné umístění.

Trenér: Ondřej Holešák


Facebook:

Partneři klubu:

Mesto Havlckuv Brod
Hasisk vzjemn pojiovna
Pradlenka Barborka
Lkrna Na nmest, Lkrna U Karla Stavak
HBH odpady s.r.o. Servis zemedelskch stroju Zdenek Stancek
Rebel - Metansk pivovar Havlckuv Brod Neurologie a ortopedie M+M s.r.o.
Truhlstv JPS
Pragmet
Chldek a Tintera
Engeser
Vae reklama

Počítadlo:

Lekářské prohlídky:

Členské příspěvky:

Basket do škol: