TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ SPŠ stavební Náchod 58:81

25. kolo

(10:18 25:32 41:64)

16.03.2019 17:00, hala: Hala TJ, Havlíčkův Brod, technický zápis

Body: Pevný Zdeněk 18, Coufal Jakub 11, Novotný Jan 9, Nádvorník Filip 6, Hartman Jiří 5, Jagoš Petr 4, Vašíček David 3, Hlaváč Luděk 2, Hladík Filip 0

Téměř s jistým účastníkem závěrečného final-four jsme nezačali dobře a po šesti odehraných minutách jsme prohrávali 4:14! Hosté nasadili od začátku utkání zónovou obranu do které se nám nehrálo nejlíp. Ve druhé čtvrtině jsme zlepšili obranu i střelbu a v polovině utkání jsme s favoritem prohrávali jen o sedm bodů. Bohužel nám nevyšla třetí čtvrtina, kterou jsme prohráli o 16 bodů a bylo rozhodnuto! Poslední čtvrtina se odehrála z povinnosti bez většího nasazení obou soupeřů. Za zmínku stojí bodové procitnutí Zdendy Pevného, který coby pivot dal dokonce i dvě trojky. Tentokrát se střelecky tolik nedařilo Coufalovi.