Mladší minižáci – stříbrní na final four VPII

Publikoval: lspiller | Datum: 9.4.2019

Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12
skupina VPII final four

TJ Jiskra Havlíčkův Brod BK Studánka Pardubice 71:46

BSK Continental TJ Jičín TJ Jiskra Havlíčkův Brod 92:52

Více se dočtete v článku…

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – BK Studánka Pardubice 71 :46
(17:14, 29:24, 54:36 )

06.04.2019 10:45, hala: Sportovní areál Jičín – malá hala, Jičín, technický zápis

Na utkání final four VPII do Jičína odjíždělo naše družstvo oslabené o Štěpána Dočekala (nemoc) a Vojta Jirák odjížděl se silnou bolestí kotníku. Chyběl ještě Filip Weber, ale jinak bylo složení kompletní. V prvním utkání nás čekala BK Studánka Pardubice, se kterou jsme v základní části jednou vyhráli a jednou prohráli. Do poločasu Studánka našim hráčům zdatně vzdorovala a dokonce ve II. čtvrtině v 6 minutě, jsme prohrávali (21:24)! O minutu později dokonale ubránili Avuk 1x a Štěpánek 3x a následné své nájezdy proměnili na poločasové vedení (29:24). Ve III. čtvrtině přišla naše šňůra 10 bodů o kterou se zasloužili Avuk, Šenk, Štěpánek a hráčky Studánky již nestačily fyzicky naše hráče ubránit.

Body: Avuk Adam 30, Štěpánek Radim 14, Šenk Štěpán 10, Šimon Matyáš 9, Cvrkal Dominik 4, Fadrný Tomáš 2, Šidlák Vojta 2, Beránek Michal 0, Dušek Patrik  0, Jirák Vojtěch 0, Jůzl Martin 0, Štěpánková Viktorie 0

VPII finále

BSK Continental TJ Jičín TJ Jiskra Havlíčkův Brod 92:52

(26:11 47:20 69:30)

06.04.2019 14:15, hala: Sportovní areál Jičín – malá hala, Jičín, technický zápis

Finálové utkání s Jičínem bylo stejné jako v základní části. Jičín postavil tři děvčata z extraligy U14 a proti výškové převaze nepomohla ani bojovnost našich hráčů. Celý zápas jsme střídali po „pětkách“, aby si zahráli všichni. Opět si své na hřišti odvedli Adam Avuk, Radim Štěpánek a zlepšil se Tomáš Fadrný. Své body do statistiky si zaznamenal Martin Jůzl. Matyáš Šimon a Dominik Cvrkal, Patrik Dušek a Vojta Šidlák potřebují na hřišti získat více sebedůvěry. V zápase nenastoupili pro nemoc nebo zranění Vojta Jirák a Michal Beránek.

Body: Štěpánek Radim 14, Avuk Adam 13, Šenk Štěpán 7, Fadrný Tomáš 6, Jůzl Martin 6, Šimon Matyáš 4, Štěpánková Viktorie 2, Cvrkal Dominik 0, Dušek Patrik  0, Jirák Vojtěch 0, Šidlák Vojta 0 , Beránek Michal 0.

Zájezdem do Jičína jsme zakončili mistrovskou soutěž a nadále budeme trénovat úterý a čtvrtek do 02.05.2019 v tělocvičně Kotlina. Připravujeme zápasy ve Žďáře nad Sázavou a v Jihlavě nebo naopak doma.

Všem rodičům a fanouškům basketbalu děkujeme za obrovskou přízeň a sportovní fandění.


Facebook:

Partneři klubu:

Mesto Havlckuv Brod
Hasisk vzjemn pojiovna
Pradlenka Barborka
Lkrna Na nmest, Lkrna U Karla Stavak
HBH odpady s.r.o. Servis zemedelskch stroju Zdenek Stancek
Rebel - Metansk pivovar Havlckuv Brod Neurologie a ortopedie M+M s.r.o.
Truhlstv JPS
Pragmet
Chldek a Tintera
Engeser
Vae reklama

Počítadlo:

Lekářské prohlídky:

Členské příspěvky:

Basket do škol: