SŠB Pardubice TJ Jiskra Havlíčkův Brod 33:67

Více se dočtete v článku…

(4:25 12:45 22:63)

05.10.2019 15:00, hala: SH ZŠ Studánka, Pardubice, technický zápis

body: Staníčková Monika 15, Krajcigrová Adéla 13, Vacková Lucie 11, Dubnová Lucie 7, Chalupová Kateřina 4, Kračmarová Natálie 4, Krejčí Barbora 4, Kučerová Michaela 4, Burdová Veronika 3, Eisenvortová Šárka 2, Kozlíková Karolína 0, Točíková Anežka 0

Tak trochu do neznáma jsme vstupovali v prvním utkání s nově sestaveným týmem žen. I proto jsme vsadili v naší hře především na jednoduchost v útoku a důraz a bojovnost v obraně. Tato sázka se vyplatila hned v první čtvrtině jsme si vypracovali dvacetibodový náskok. Dařilo se nám především z rychlých protiútoků do kterých jsme znovu a znovu vyráželi.
Druhý poločas jsme také začali výborně v obraně, když jsme soupeřkám dovolili jen 10 bodů za 3. čtvrtinu. Ve čtvrtém dějství zápasu jsme polevili jak v obraně, tak i útoku, kdy tato čtvrtka skončila výhrou domácího týmu poměrem 11:4.
asistent: Zdenda