Východočeská liga žen

TJ Pardubičky TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:48

Více se dočtete v článku…

(20:13 32:18 48:27)

06.10.2019 09:00, hala: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, technický zápis

body: Staníčková Monika 18, Krejčí Barbora 12, Chalupová Kateřina 8, Dubnová Lucie 4, Eisenvortová Šárka 4, Kučerová Michaela 2, Kozlíková Karolína 0, Kračmarová Natálie 0, Poláková Andrea 0, Točíková Anežka 0, Vacková Lucie 0

Nedělní utkání jsme začali velmi nesoustředěně (skóre za prvních pět minut 15:2!!!) a chvíli nám trvalo než jsme se probrali. Pak ale přišel výborný úsek, ve kterém jsme velmi dobře bránili a soupeřky začali v herních činnostech i přehrávat. V průběhu první půle jsme prohrávali až o 15 bodů…. Bohužel ta hra, která nám šla v sobotu se někam vytratila, nebyli jsme schopni proměnit jasné šoupáky, za zápas minimálně osm. Ve druhém poločase soupeř odskočil ve skóre na rozdíl propastných 21 bodů. Toto manko se podařilo částečně zkorigovat v posledním dějství zápasu na konečných  -15 bodů.

asistent: Zdenda