Jiskra konečně nastoupila kompletní. Chyběl pouze Butov, který se zotavuje z autonehody a zraněný Duben, který pomáhal na lavičce. Hosté přijeli v osmi hráčích a tak se zdálo, že je naši borci převálcují. Opak byl ale pravdou. Domácím se nedařila střelba, kupili v rozehře chybu za chybou a tak přesně střílející hosté první čtvrtinu ovládli 21:18. Po důrazné domluvě trenérů se hra Jiskry výrazně změnila a utkání se začalo otáčet. Celoplošnou obranou a zpřesněnou střelbou Jiskra donutila hosty k chybám a těm už ve třetí a hlavně čtvrté čtvrtině došly síly. Domácí tak v poklidu dovedli utkání do vítězného konce.

TJ Jiskra Havlíčkův Brod vs. BK Přelouč 93:64 (18:21 49:42 72:53)

Nedělní utkání musela Jiskra odehrát na Kotlině. Vysoké Mýto přijelo pouze v šesti hráčích, ale na výkonu to nebylo znát. Hosté se opírali o vynikajícího Jaroše, který vládl pod oběma koši. Naši hráči ho bránili jen s vypětím všech sil. A zase, hostům se dařila střelba ze všech pozic a naši borci pálili jednu šanci za druhou. I přes tento handicap se domácím celoplošnou osobní obranou dařilo držet vyrovnané utkání. Kluci dřeli a vybojovali spousty míčů. V závěrečné čtvrtině si naši borci vybudovali malý náskok a zdálo se, že je vyhráno. Ale ouha, přišly tři chyby v útoku a bylo po náskoku. Minutu před koncem to bylo nerozhodně. Závěr ale domácí Jiskra zvládla perfektně. Ubránila Jaroše a kluci proměnili pět ze šesti trestných hodů a to byl vítězný konec. Závěrem je třeba pochválit všechny hráče za příkladnou bojovnost a obětavost. Hráči předvedli vynikající kolektivní výkon. Borci díky!

TJ Jiskra Havlíčkův Brod vs. Draci Vysoké Mýto 85:79 (17:15 40:38 62:60)