V neděli 13.11. odjeli hráči a hráčky U14 k dalšímu venkovnímu zápasu do České Třebové. Papírové předpoklady favorizovali hostující tým z Havlíčkova Brodu, nicméně první poločas úvodního střetnutí bylo velkým střeleckým trápením, které bylo podpořeno ospalou obranou.

A tak prvních 16 minut zápasu bylo poměrně vyrovnaných. V následujících čtvrtinách se střelecká úspěšnost bohužel moc nezvedla, ale oživení obrany přeci jen vedlo k vydřenému vítězství 40:16. Druhý zápas byl ze strany havlíčkobrodských basketbalistů a basketbalistek přeci jen o maličko aktivnější, i když doskok byl pro naše hráče a hráčky stále neznámou věcí.

Bohužel trápení pod útočným košem přetrvávalo dál. Naštěstí se i tak podařilo potvrdit první vítězství, a to 66:25.

Body celkem: Balounová 6b. + 13b., Apeltauer 2b. + 12b., Karas 6b. + 8b., Hlaváč 4b. + 6b., Hatos 5b. + 4b., Suchnová 4b. + 4b, Přibyl 3b. + 4b., Černíková M. 4b. + 4b., Aliger 6b, Weber 4b., Slavíková 2b.