V prvním utkání po Vánocích hostili naši muži vedoucí tým tabulky Chrudim. Hosté jsou v soutěži suverénní a to potvrdili i na palubovce domácí Jiskry. Prvních pět košů ze strany Chrudimi byly trojky. Naši borci se nedali a pečlivě bránili a i střelecky se jim dařilo. První čtvrtina tak skončila 20:23 ve prospěch hostů. Ve druhé čtvrtině však přišel výpadek našich borců a Chrudim tak odskočila na 28:50. Ve třetí čtvrtině se Jiskra opět zvedla a čtvrtinu tak vyhrála o 6 bodů. V poslední části bohužel našim hráčům došly síly a hosté pohodlně dotáhli utkání do vysokého vítězství. Pokud borci Jiskry dodržovali pokyny trenérů, bylo utkání téměř vyrovnané. Jakmile se každý snažil utkání rozhodnout sám a nehrálo se kolektivně, byl to konec. Přesto je potřeba všechny hráče pochválit za vynikající dvě čtvrtiny.

Body: Coufal Jakub 12, Eisenvort Vít 10, Vacek Martin 9, Coufal Jan 6, Hartman Jiří 6, Hladík Filip 6, Nádvorník Filip 6, Duben Tomáš 5, Krajcigr Jan 2, Kučírek Jan 1, Pokorný Filip 0, Weber Michael 0