Naše hráče U11 čekaly v sobotu 28.1. dva zápasy proti favorizovanému Ústí nad Orlicí. Vstup do prvního zápasu vůbec nebyl špatný a drželi jsme vyrovnané skóre, poté nepochopitelně opadla bojovnost a nechali jsme si soupeře utéct na rozdíl 8:24 po první čtvrtině. Úkol byl jasný, vrátit se do zápasu a srovnat skóre, což se celkem dařilo. Vyhráli  jsme druhou čtvrtinu o 6 bodů, a tím jsme snížili rozdíl na 24:34. Třetí čtvrtina byla naše, bojovnost vysoká, zlepšená obrana a začali jsme i trefovat jasné koše. Stáhli jsme soupeře na 40:43!!! Poslední čtvrtina byla vyrovnaná, dokonce jsme ještě v sedmé minutě vedli o 5 bodů!!! Zapracovala nervozita, někteří hráči se vyfaulovali, soupeř toho zkušeně využil a nám už se bohužel nepodařilo dát ani koš, vybojovali jsme tak velmi těsnou porážku 54:57.

Do druhého zápasu šli všichni s tím, že se Ústí přeci jen dá porazit a dokážeme s nimi hrát. První čtvrtinu vyhráváme 14:11. Na začátku druhé čtvrtiny jsme trochu zaváhali v obraně, nedařilo se v útoku. První koš jsme dali až ve třetí minutě a ještě jsme si nechali nasázet 8 bodů!!! To nás stálo vedení, ale potom se karty obrátily, přitvrdili jsme v obraně a nenechali jsme si do poločasu dát ani koš. Skóre v poločase 24:19. Od poločasu už jsme kontrolovali zápas, bojovali v obraně, týmově hráli v útoku, dokázali jsme hledat volné hráče pro přihrávku a soupeře už k vedení nepustili. Tím jsme si vybojovali zaslouženou výhru 55:42!