Předposlední říjnovou sobotu odjeli brodští basketbalisté a basketbalistky týmu U14 k dalšímu venkovnímu klání do Náchoda. Oba dva zápasy byly poměrně vyrovnané, k čemuž přispěly neproměněné šance havlíčkobrodských basketbalistů. V prvním střetnutí si hostující hráči a hráčky od samého začátku drželi mírný náskok, který zdárně dotáhli k vítězství 43:37. Nicméně malou černou kaňkou na tomto zápasu byla dvě zranění našich hráčů.

Body: Balounová 8b., Suchnová 7b., Hlaváč 6b., Černíková M. 6b., Karas 6b., Apeltauer 3b., Poustka 2b., Hatos 2b., Vala 2b., Rothbauer 1b.

K odvetnému utkání jsme tedy nastoupili oslabení o dva hráče a bohužel stále s bídným zakončením našich šancí. To se samozřejmě odrazilo na průběžném skóre. Domácí Bizoni Náchod vstupovali do poslední čtvrtiny se sedmibodovým náskokem. Hostující basketbalisté a basketbalistky se ale nenechali zlomit a drtivým nástupem výsledek srovnali 48:48. O vítězi druhého zápasu rozhodovalo prodloužení, kam jsme si přenesli skvělé nasazení a vůli vyhrát. Nakonec brodští baskeťáci ovládli i druhé střetnutí, a to 54:50.

Body: Hlaváč 25 b., Poustka 8b., Suchnová 6b., Rothbauer 5b., Černíková M 4b., Karas 4b.

MS

Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14
BK Bizoni Náchod vs. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 37:43
BK Bizoni Náchod vs. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 50:54 PP