V neděli přijel Na Losi Náchod, který je druhý v tabulce a patří dlouhodobě k lídrům soutěže. Toto utkání bylo ze strany našich mužů nejlepší, které předvedli v domácím prostředí. I když se naši borci nevyvarovali špatných přihrávek a střelba šestek byla také velice špatná, obrana fungovala 100% a dařilo se eliminovat perfektní střelce hostů. Kdo přišel na hřiště, tak nechal na place veškerou sílu a um. První čtvrtinu zaskočila Jiskra hosty 100% střelbou a tak se vyhrálo o 10 bodů. Druhá čtvrtina se lépe podařila hostům a o poločase byl stav 35:33 pro domácí. Druhý poločas byl bojem domácí obrany se střelci hostů. Závěr utkání byl pouze pro silné povahy. 30 sekund před koncem za stavu 71:70 měli naši hráči míč, ale střelu Coufala se podařilo náchodským zablokovat a tak byli na tahu hosté. Obrovským nasazením všech pěti hráčů Jiskry, kteří byli na palubovce, se podařilo ubránit poslední útok hostů a tak se podařilo výhru ubránit.

Body: Coufal Jakub 28, Eisenvort Vít 9, Hladík Filip 8, Duben Tomáš 7, Coufal Jan 6, Hartman Jiří 6, Pokorný Filip 6, Vacek Martin 1, Pevný Daniel 0, Weber Michael 0