Muži v sobotu nastoupili proti tvrdě hrajícím Hořicím konečně téměř kompletní a byli nažhaveni oplatit hostům prohru z Hořic. Utkání bylo hned od začátku tvrdé v soubojích a to více vyhovovalo hostům. Domácím se vůbec nepovedl začátek utkání, když první koš dali až ve čtvrté minutě. První čtvrtinu Jiskra prohrála o šest bodů. Do druhé čtvrtiny nastoupili domácí s odhodláním vývoj utkání otočit. Bohužel při boji o míč došlo ke zranění hráče Hořic a k následné potyčce s hráčem domácích Krajcigrem, který si nenechal nic líbit a došlo ke strkanici, do které se zapojilo všech deset hráčů na hřišti. Utkání bylo přerušeno a oba aktéři museli být ošetřeni. Hráče hostí odvezla ZZS.

Po půl hodině utkání pokračovalo a našim hráčům se podařilo ve třetí čtvrtině náskok Hořic stáhnout na 5 bodů. Bohužel závěr utkání se Jiskře vůbec nepovedl. Přestala se dařit střelba a také se projevila slabší fyzička u některých hráčů. Hosté tak pohodlně vyhráli o 21 bodů. Nutno dodat, že k průběhu utkání přispěl též rozhodčí svým nepřesným rozhodováním na obou stranách. 

Body: Coufal Jakub 16, Hladík Filip 13, Nádvorník Filip 12, Coufal Jan 11, Weber Michael 8, Duben Tomáš 5, Eisenvort Vít 3, Krajcigr Jan 2, Hartman Jiří 0, Kučírek Jan 0, Pevný Daniel 0, Pokorný Filip 0

JH

Východočeská liga mužů, základní
TJ Jiskra Havlíčkův Brod – TJ Jiskra Hořice 70:91 (10:16 36:33 57:62)