Muži Jiskry se v dalších utkáních VČL střetli s tradičním soupeřem Chrudimí. Tentokrát hráli v sobotu s B mužstvem a v neděli s ,,áčkem“. První čtvrtina sobotního utkání byla vyrovnaná, když ji naši borci vyhráli 17:13. Ve druhé čtvrtině se domácí Chrudimi přestala dařit střelba a tak Jiskra odskočila na rozdíl 20ti bodů. Třetí čtvrtina byla z obou stran katastrofální s výsledkem 13:13. V poslední části domácím došly síly a tak naši muži vyhráli o téměř 30 bodů.

Nedělní utkání bylo pravým opakem sobotního. Domácí áčko převálcovalo Jiskru o 47 bodů. Jiskra už nastoupila s uzdraveným Butovem a ten jediný snesl přísné měřítko utkání. Ostatní hráči domácím nestačili jak v obraně, tak ve střelbě. I taková utkání náš mladý tým ale potřebuje. Vždyť Chrudim ještě vloni hrála v popředí 2. ligy. Naši borci mají co zlepšovat.