Minižáci U13 odjeli v neděli do Holic jen se třinácti hráči! Bohužel do týmu zasáhla velká marodka, sedm hráčů lehlo doma, jeden se omluvil a po přemluvení Štěpána zbylo jedenáct hráčů na utkání. Proto se trenér rozhodl vzít sebou dva mladší hráče z týmu U11.

Začátek prvního utkání byl výborný a po první čtvrtině vedeme 12:11! Bohužel ve druhé části kluci vydrželi jen dvě minuty a od stavu 17:16 pro domácí Holice jsme dostali většinou po vlastních chybách 22 bodů v řadě na 39:16!!! Třetí čtvrtina byla vyrovnaná a těsně ji prohráváme 11:8! V poslední čtvrtině bohužel opět mezi třetí a šestou minutou dostáváme 16 bodů v řadě! Naši kluci se snažili, většinu zápasu hráli dobře a nebýt dvou několikaminutových výpadků, mohlo být utkání zcela vyrovnané. Nutno podotknout, že Holice měli značnou výškovou převahu, jednoho staršího hráče a především bránili tak, že všichni stáli kolem trestného území!

Ve druhém utkání trenéři posílili druhou pětku o Davida H. a první tři čtvrtiny se bodově příliš neztrácelo, ale tu poslední jsme prohráli o 20 bodů a konečný výsledek se tím pokazil. Poprvé v sezóně jsme díky Matyášovi dali trojku.

Do obou utkání se zapojilo všech 13 hráčů včetně mladšího Vojty S. a Davida K., který příkladně bojoval a dokonce vsítil jeden bod z trestného hodu.