Výsledky 12.-13. 11. 2022

Kadeti U17, nadregionální liga, Skupina E
BC Benešov vs. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 70:62

Východočeská liga mužů, základní
TJ Turnov vs. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 74:63
TJ Jiskra Hořice vs. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 86:60

Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14, základní
SKB Česká Třebová vs. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16:40
SKB Česká Třebová vs. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 25:66

Výsledky 05.-06. 11. 2022

Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 VP I
BSK TJ Jičín vs. TJ Jiskra Havlíčkův Brod – kval 85:35
BSK TJ Jičín vs. TJ Jiskra Havlíčkův Brod – kval 85:23

Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11
Sokol Hradec Králové vs. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 107:2
Sokol Hradec Králové vs. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 84:6

Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14
TJ Jiskra Havlíčkův Brod vs. Královští sokoli 64:43
TJ Jiskra Havlíčkův Brod vs. Královští sokoli 69:36

Výsledky 29.-30. 10. 2022

Východočeská liga mužů
TJ Jiskra Havlíčkův Brod vs. Basketbal TJ Svitavy 50:83

Východočeská liga mužů
TJ Jiskra Havlíčkův Brod vs. ADFORS Basket Litomyšl nesehráno-odloženo

Výsledky 22.-23. 10. 2022

Kadeti U17, nadregionální liga, Skupina E
TJ Jiskra Havlíčkův Brod vs. BC Vysočina B 65:69

Východočeská liga mužů
TJ Jiskra Havlíčkův Brod vs. TJ Tesla Pardubice „B“ 74:83

Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14
BK Bizoni Náchod vs. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 37:43
BK Bizoni Náchod vs. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 50:54 PP

Výsledky 15.-16. 10. 2022

Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 VP I, základní
TJ Jiskra Havlíčkův Brod – kval vs. Sokol Hradec Králové „B“ 16:49
TJ Jiskra Havlíčkův Brod – kval vs. Sokol Hradec Králové „B“ 41:42

Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11, základní
TJ Jiskra Havlíčkův Brod vs. BK Vividbooks Pardubice 4:158
TJ Jiskra Havlíčkův Brod vs. BK Vividbooks Pardubice 2:80

Starší minižáci U13, Kvalifikace o MČR starších minižáků U13, základní
BK Vividbooks Pardubice-kval. vs. TJ Jiskra Havlíčkův Brod – kval 145:11